Eco schools sustainable tomorrows

OŠ Frana Galovića u ovoj školskoj godini uključila se u projekt pod nazivom „Eco schools sustainable tomorrows“, kao partnerska zemlja, zajedno sa Turskom, Španjolskom, Italijom, Litvom i Njemačkom.

Glavna aktivnost projekta je ekologija i održivi izvori energije (klimatske promjene, održiva energija, zagađenje okoliša, istraživanja, potrošnja energije, recikliranje…) .

Ovaj projekt je doprinos mladih ljudi koji nam pomažu oblikovati svijet. Primjenom znanja o održivosti potrudit ćemo se zauzeti za bolji, sigurniji, održiviji planet.

U projekt su, uz koordinatoricu učiteljicu Jelenu Solak Vodopija, uključeni učenici Jurja Vrbanac (5.b), Lucas Pocrnić (5.c), Ivan Minarik (5.d), Antea Cebin, Marko Jerčić, Leona Eterović, Ana Marija Radočaj (6.a), Dora Skomeršić (6.c), Dora Lovrić i Maša Tepeš (7.b)