Prvi videosastanak škola partnera Erasmus+ projekta „Eco schools sustainable tomorrows

Toga dana, u srijedu 20. siječnja 2021. godine, učenici i njihovi voditelja projekta okupili su se virtualno te podijelili međusobno videozapise prekrasnih slika škola i zemalja.

Radost, veselje, i uzbuđenje pratilo je više od 70 sudionika iz Turske, Italije, Španjolske, Hrvatske, Litve i Njemačke. Našu školu predstavili su učenici: Maša Tepeš, Dora Lovrić, Dora Skomeršić, Ana Marija Radočaj, Leona Eterović, Ivan Minarik, Jurja Vrbanac, Antea Cebin, Marko Jerčić i Lucas Pocrnić.

Naš tim marljivo se pripremao preko zimskih praznika te su pojedinačno izradili odlične plakate, postere, prezentacije i film o našoj školi.

Za susret smo dogovorili da prikažemo film koji je izradila učenica Dora Skomeršić, a možete ga pogledati u prilogu. Ponosni, radosni i puni dojmovi iščekujemo idući.

Učiteljica Jelena Solak Vodopija