Uspjesi naših učenika na natjecanjima

Tokom ožujka učenici naše škole su sudjelovali na natjecanjima iz raznih predmeta i postigli značajan uspjeh.

Na Smotri Lidrano učenica (3.r) je došla do državne razine u kategorijama literarno stvaralaštvo i dramsko-scensko stvaralaštvo.

U matematici 4 učenika (5. i 7. r) je prošlo na općinsko i dalje na županijsku razinu natjecanja, a od njih jedan je učenik (5.r) prošao na državnu razinu.

Na natjecanju iz matematike učenici i 4.r su postigli odlične rezultate na županijskoj razini te će sudjelovati na Hrvatskoj matematičkoj olimpijadi za kadete tj. za učenike 4., 5. i 6. razreda te će na još jednom natjecanju predstavljati našu školu.
Olimpijada se održava u 2 kola. 1. kolo je 12. lipnja, a 2. kolo 23. lipnja, nakon čega se proglašavaju pobjednici koji dobiju određene nagrade. Natjecanje organizira Hrvatsko matematičko društvo.

Na natjecanju iz kemije troje učenika 8.r je pozvano na županijsku razinu natjecanja.

Jedan učenik iz 8.razreda je pozvan na državnu razinu natjecanja iz fizike u eksperimentalnim radovima.

Iz engleskog jezika dvije su učenice (8.r) prošle na županijsku razinu natjecanja i osvojile su 5. i 7. mjesto.