Tulum s(l)ova u Noći knjige

U petak 23. travnja 2021. održan je poseban Tulum s(l)ova kojim je obilježena Noć knjige.

Sudionici su se okupili u 8 sati na platformi Teams te su razgovarali o temi Noći knjige, Ljekovita moć knjige.

Kroz razgovor smo upoznali vrste knjige koje nam mogu pomoći i kako nam svaka može pomoći na svoj jedinstveni način.

Osim razgovora čitali smo Psalme iz Biblije koje su pripremile učenice Vjeronaučne skupine Drugi pogled i njihova voditeljica Janja Škraba-Stanešić.

Također smo pročitali djela učenika naše škole koja koja su sudjelovala u natječaju Ljekovita lektira. Nažalost tekstovi, iako su bili odlični, nisu odvojili nagrade.

Na kraju smo se opustili uz poslovicu “Smijeh je lijek” i odigrali Kahoot kviz i igru na platformi Genial.ly. Linkove za oboje možete naći u nastavku.

Kahoot! Noć knjige

Genial.ly: Jumanlly