Rad zadruge Crn bel

Zadruga Crn bel OŠ Frana Galovića u Zagrebu predstavila se svojim radovima u školskoj godini 2020./2021.

Zbog uvjeta u kojima je zadruga mogla djelovati napravili smo u prosincu 2020. godine virtualnu izložbu.

U proljeće 2021. godine organizirali smo uskršnju prodaju proizvoda zadruge Crn bel.

Učenici i roditelji su primijetili rad zadruge i pružili nam podršku. Osnaženi ovom spoznajom vrijedni zadrugari se okreću novim izazovima. Vjerujemo da će rad inspirirati i druge učenike da nam se pridruže. Hrvatska udruga učeničkog zadrugarstva organizira brojne seminare i na taj način motivira voditelje zadruga da dijele svoja iskustva i neprestano obnavljaju vrelo ideja.

Sa svojim radovima su sudjelovali učenici sekcije Kreativno popodne voditeljice Anite Mustapić, Vjeronaučna skupina Drugi pogled voditeljice Janje Škraba Stanešić , Rōke voditeljice Jelene Solak Vodopija i Likovna radionica voditeljice Mirte Savani Profeta.

Voditelj zadruge Tomislav Šerkinić

U prilogu se nalaze poveznice na pregled radova Zadruge: