Orijentacijsko trčanje

Dan 11. svibanj 2021. je za 3. a razred  učiteljice Željke Tomašec  bio dan zabave i učenja.

Orijentacijsko  trčanje  bio je pun pogodak. Podijeljeni u skupine,  u što kraćem vremenu i određenim redoslijedom prema planu naselja, učenici su prolazili  zadane kontrolne točke  (škola, crkva, dječji park, pošta, knjižnica).  Čitali su plan naselja i brzo donosili odluke kojim putem  najbrže stići do cilja (škole).

Na svakoj kontrolnoj točki rješavali su različite zadatke, od pjevanja, sklekova, čučnjeva,  matematičkog zadatka, stvaranja fotografije  prirode do pisanja velikog početnog slova u imenu vrtića koji je bio jedno od zadanih mjesta.

Stojeći na kontrolnim točkama i bodreći djecu, roditelji su odradili vrlo važnu ulogu. Veliko im hvala na svakodnevnoj podršci. Vrhunac zabave  bila je igra Gumi – gumi.