Obavijest

Drage učenice i dragi učenici, poštovani roditelji/skrbnici,

Obavještavamo vas da je u petak, 4. lipnja 2021. nenastavni dan. Taj dan učenice i učenici naše škole nemaju nastavu, sukladno Godišnjem planu i programu rada Škole u školskoj godini 2020 /21. U ponedjeljak, 7.lipnja nastavljamo prema uobičajenom rasporedu sati, u jutarnjem turnusu.

Također podsjećamo sve roditelje/skrbnike, da se sukladno čl. 14., stavku 7. Pravilnika o načinima, postupcima i elementima vrednovanja za učenike u osnovnim i srednjim školama, u posljednja dva tjedna nastave ne održavaju razredne i predmetne informacije za roditelje/skrbnike.

Želimo vam da se tijekom ovog “produženog vikenda”  odmorite u ugodnim trenucima s vašom obitelji.

Maja Lisska, ravnateljica

Dobrodošli prvašići!

Raspored zvona