GAMES FOR LEARNING SCIENCE – ZAVRŠETAK ERASMUS PROJEKTA

Nakon dvije godine i ovaj projekt privodimo kraju. Cilj nam je bio pronaći, izmijeniti ili čak stvoriti igre ili vježbe koje uključuju fizičku aktivnost i obogatiti ih znanstvenim sadržajem kako bi učenici šestih i sedmih razreda provodili sportske, zabavne i zdrave aktivnosti izvan učionice, na zraku, u skupinama, daleko od zaslona i tipkovnica.

Dakle, učenje znanosti uz prednosti fizičke aktivnosti i sporta. Učitelji članovi Erasmus tima u našoj školi bili su Ivana Labaš, Mirko Mojzeš, Daria Stejskal, Nikolina Šojat i Melita Povalec i uspjeli su poboljšati usvajanje matematike i znanosti kod učenika, istovremeno obogaćujući svoj rad usvajanjem novih metodologija, timskim radom unutar škole i suradnjom sa zemljama partnerima projekta (Španjolskom, Grčkom, Češkom i Latvijom).