Subotnji obilazak Grada

Subotnji predivan jesenski dan, učenici 4.b razreda, njihovi roditelji i učiteljica Sanja Minarik, proveli su u stručnom obilasku povijesne jezgre grada Zagreba.

Naš vodič Vid, inače bivši đak naše škole, proveo nas je kroz naš Gornji grad, ispričao nam mnoge zanimljive priče i legende o našemu gradu. Nagradio nas čokoladicom za svaki naš točan odgovor, a pokazali smo izvrsno znanje o prošlosti našega grada. I naše prijateljstvo smo zauvijek zaključali lokotićem kod vidikovca.

Neka ostanemo i dalje složni, marljivi, suosjećajni. Roditelji su bili oduševljeni ovakvim izletom, neke mame su dobile i buketić cvijeća, tradicionalnu zagrebačku koraljnu narukvicu, zasluženu kavicu na Trgu, a klinci sladoled.

I pjevušili smo:˝….Za nikaj na svetu te menjal ja ne bi, moj Zagreb tak imam te rad…˝