Obilježavanje Erasmus day

U petak 15. listopada 2021. u našoj smo školi obilježili Erasmus day.

Naše koordinatorice Daria Stejskal, Sanja Minarik, Dubravka Despoja, Jelena Solak Vodopija, svim zainteresiranim kolegama i kolegicama te predstavnicima stručne službe 1.OŠ Dugave predstavile su sve Erasmus + projektne aktivnosti naše škole, koje provodimo u suradnji s Agencijom za mobilnost i programe EU. Njih je trenutno čak 6.

Predstavile smo i svoj put motivacije za sudjelovanjem, pisanjem i provedbom projekta, prikazale najljepše i najupečatljivije događaje na našim mobilnostima te pročitale osvrt djece i roditelja koji su sudjelovali u mobilnostima te na taj način diseminirale naše projekte i rad. Priredile smo prezentacije s mobilnosti, video uratke, fotografije te uredile prostor sa svim našim promidžbenim materijalima, na kojima su vidljivi logotipovi Erasmus+ programa, samih projekata i AMPEU.

Dogovorile smo i buduću suradnju s 1.OŠ Dugave u vidu edukacije učitelja i poticanja na uključivanje u projekte koje nudi AMPEU.