Dragi učenici i učenice, poštovani roditelji,

U ponedjeljak, 1. 11.  blagdan je Svih svetih i neradni dan u Republici Hrvatskoj. U skladu s  Odlukom o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2021./2022.,  dana 2. i 3.11. su učenički praznici (nenastavni dani).

Temeljem dopisa Gradskog ureda za obrazovanje, a slijedom Zaključka Stožera civilne zaštite Grada Zagreba od 28. listopada 2021. godine te uslijed nepovoljne epidemiološke situacije u Gradu Zagrebu, dana 4. i 5. studenog 2021. nastava za sve učenike osnovnih i srednjih škola Grada Zagreba organizirati prema modelu C, odnosno na daljinu.

Dana 4. 11. i 5. 11. nastava će se održavati putem aplikacije Microsoft Teams u realnom vremenu.
Maja Lisska, ravnateljica