Obavijest u vezi uvođenja COVID potvrda

Poštovani,

temeljem Odluke Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova od 12. studenoga 2021. godine, točka V., roditelji u prostor škole mogu ući samo uz predočenje EU digitalne COVID potvrde ili drugog odgovarajućeg dokaza o cijepljenju, preboljenju, odnosno testiranju koju su dužni dati na uvid ovlaštenoj osobi od strane ravnateljice prilikom ulaska u prostore škole.Navedeno se odnosi i na sve ostale stranke i pružatelje usluga izuzev osoba koje u školu dovode dijete s posebnim potrebama.Primjena ove Odluke stupa na snagu u utorak, 16. studenoga 2021. godine.

S poštovanjem,
Maja Lisska, ravnateljica