Naša mala knjižnica u našoj školi 2020./2021.

Knjižničarka je uz pomoć materijala projekta (bilježnice) uspješno provela sve potrebne radionice. Održana je i dodatna radionica kako bi se napravio jedan od zadataka za jedan od natječaja.

Razredi su sudjelovali u dva natječaja. Jedan natječaj je bio vezan uz knjigu Miš koji nije imao sanjke za koji su učenici od trganih časopisa, novina i kolaž papira napravili kornjače. Drugi natječaj je bio vezan uz knjigu Ljekarnik Miško ili zašto veljača ima 29 dana… u kojem je razred izrađivao svoju razrednu neobičnu ljekarnu. Slike radova su poslane  putem mail-a, ali nažalost učenici nisu osvojili nagrade.

Na završnoj radionici se razgovaralo o projektu i kako se svidio učenicima te su ima podijeljene zahvalnice za sudjelovanje u projektu. Zahvalnice su podijeljene i učiteljicama.