Erasmus+ projekta Stronger schools for 21st century – Napulj

Vrijedne 4 učiteljice naše škole, Sanja Minarik, Ana Vukušić Mahin, Zrinka Kelečić i Patricia Franolić sudjelovale su u mobilnosti i treningu učitelja u sklopu Erasmus+ projekta Stronger schools for 21st century.

Trening se održavao od 29. studenog do 3. prosinca 2021.u Napulju, Italija. Sudionice su sudjelovale u mnogim zanimljivim, korisnim i nezaboravnim aktivnostima kojima su obogatile svoj profesionalni i osobni razvoj: upoznavanje običaja zemalja sudionika (Latvija, Bugarska, Turska, Italija), sudjelovanje u nastavnom satu, obilazak Pompeja, Muzej željeznice, kazališna premijera glazbene predstave učenika, posjet uredu gradonačelnika Napulja…

Naše učiteljice dostojanstveno su predstavile našu školu, grad i državu, kao svima omiljen tim. Stvorile su divne uspomene i prijateljstva.

Više o putovanju možete pročitati i na sljedećoj poveznici:
Školska knjiga – U Napulj po metode i vještine poučavanja dijeljenjem primjera dobre prakse (13.12.2021.)

Bookcreator:Prezentacija – Napulj