Harry Potter kreće u školu – 30 godina kasnije: Harry Potter i zatočenik Azkabana

Prije samog kraja prvog polugodišta, u ponedjeljak 20. prosinca 2021. održano je treće druženje posvećeno knjizi Harry Potter i zatočenik Azkabana.

Uz redovite igre i natjecanja u kojima su učenici, a i učitelji uživali iako je tehnologija malo otežala rješavanje kvizova, razgovarali smo o važnim promjenama koje su se dogodile likovima knjige te kako se takve situacije mogu pojaviti i riješiti u našem svijetu.

Uz mnoge čudne i čarobne dogodovštine likovi knjige ulaze u novu etapu svojih života, a s kojima se naši učenici i sami redovito susreću.

Na kraju smo razgovarali o sljedećem druženju i posebnoj pripremi za druženje s drugim školama.