Izvješća sa školskih natjecanja u znanju

Tokom siječnja i veljače u našoj školi održala su se mnoga natjecanja u znanju na razini škole.

Puno čestitaka učenicima koji su se plasirali na županijsku razinu natjecanja u znanju.

Hrvatski jezik

Sudjelovalo je osmero učenika od kojih su se dalje plasirali Jurja Pervan i Noa Džoić Kološić.

Engleski jezik

Sudjelovalo je desetero učenika od kojih se šestero plasirao dalje, Margita Šurina, Filip Mirko, Sofija Gašparović,  Tin Babić, Leon Toplak i Mio Havidić.

Njemački jezik

Sudjelovalo je sedmero učenika u dvije kategorije od kojih su se dalje plasirale Jurja Prevan, Anja Vlahović i Mia Mandalinić.

LiDraNo

Na općinskoj razini je sudjelovalo devet učenika u nekoliko kategorija.
U kategoriji literarni izraz na županijsku razinu Smotre plasirala se Irma Roksandić.

Tehnička kultura

Na 64. natjecanju mladih tehničara na županijsku razinu  plasirali su se  Stribor Korpar Lemac i Marko Jerčić.

Sudjelovao je jedan učenik koji se nažalost nije plasirao dalje.

Matematika

Sudjelovalo je dvadeset troje učenika od kojih su dalje prošli Marko Ćavar, Marko Zelanto, Mihael Jeras i Martin Krstulović, te u nižim razredima Frida Đerek.

Fizika

Sudjelovalo je četvero učenika od kojih se nažalost nitko nije plasirao dalje.

Kemija

Sudjelovalo je dvoje učenika od kojih nažalost nitko nije prošao.

Biologija

Sudjelovalo je troje učenika od kojih su dalje prošli Filip Sever i Mario Jeras.

Geografija

Sudjelovalo je dvadesetpetero učenika od kojih se plasiralo četvero učenika petih razreda, Mihael Jeras, Dino Krištafor, Jan Vukadin Glibota i Josip Medić te jedan učenik sedmih razreda, Noa Džoić Kološić.

Sudjelovalo je četrnaestero učenika od kojih se nažalost nitko nije plasirao.