Stručna usavršavanja učitelja

Ni tokom praznika naši učitelji ne odmaraju nego vrijedno rade, uče i usavršavaju sebe i svoje vještine.

Tako smo tokom praznika imali čak dva predavanja koja su nam pomogla u usavršavanju naših vještina.

Radionica na temu “Tamo gdje smo svi jednaki” se održala 21. veljače 2022. u prostorijama škole. Radionicu je držala naša bivša kolegica Melita Povalec, te smo bili sretni zbog ponovnog susreta. U radionici smo se upoznali s digitalnim alatima koji nam mogu pomoću i radu s učenicima s posebnim potrebama.

S velikim oduševljenjem smo dočekali i našeg drugog gosta predavača Borisa Jokića. G. Jokić nam je 24. veljače 2022. održao jako zanimljivo i motivirajuće predavanje na temu “Istinski heroji u pandemiji”.