Upisi prvašića u školsku godinu 2022./2023.

Poštovani roditelji budućih prvašića!

S velikim zadovoljstvom objavljujemo kako su vam od danas dostupni termini za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta pri upisu u 1. razred OŠ. Ove godine imamo novu aplikaciju za naručivanje koja je vrlo jednostavna za korištenje.

Klikom na poveznicu otvorit će vam se jednostavno sučelje na kojem je potrebno kliknuti BOOK NOW, zatim odabrati jedan od datuma u ožujku (March), travnju (April) ili svibnju (May) te odabrati željeno vrijeme. Molimo vas da, kada odaberete termin, naznačite IME DJETETA te podatak o vašem e-mailu i telefonskom broju. Kada rezervirate termin, dobit ćete e-mail s potvrdom rezervacije termina u kojem će biti sve informacije o potrebnoj dokumentaciji (navedeno i u ovoj obavijesti).

Termine možete rezervirati putem sljedeće poveznice: Osnovna škola Frana Galovića Zagreb | Scheduling and Booking Website (simplybook.it)

Molimo da se, pri ulasku u školu, pridržavate svih aktualnih epidemioloških mjera. Na porti škole uputit će vas do ureda psihologinje.

Veselimo se upoznavanju!

Srdačno,
stručne suradnice OŠ Frana Galovića
Stela Jerković, logopedinja
Mara Sesar, pedagoginja
Aleksandra Vukelić, psihologinja

POTREBNA DOKUMENTACIJA:

Obavezna dokumentacija koju je potrebno donijeti pri dolasku u školu je sljedeća:

1. Potvrda o prebivalištu/ boravištu koju izdaje MUP RH (novijeg datuma, ne starije od 6 mjeseci) KOPIJA

2. Rodni list, podatak o OIB-u; odnosno dokumente iz kojeg se može iščitati OIB KOPIJA

3. Rješenje Gradskog ureda kojim se odobrava prijevremeni upis (za učenike koji su prijevremeni upis) KOPIJA

4. Medicinsku dokumentaciju za Vaše dijete (ukoliko posjedujete i smatrate da je važno da je imamo) KOPIJA

5. Potvrdu o evidenciji radnog staža HZMO-e u slučaju potrebe za produženim boravkom

Osim navedenog, DODATNA dokumentacija  koju je potrebno donijeti je sljedeća:

1) Formular za pokaz i jednu fotografiju (3×3,5 cm) – ukoliko će dijete biti korisnik školskog autobusa

2) Privolu za izborni (vjeronauk i/ili informatika)

3) Privolu za obradu podataka

4) U slučaju razvoda roditelja molimo dostaviti i Rješenje o skrbništvu

5) Potvrdu o pohađanju predškolske ustanove (ukoliko ju imate, u redu je da nam je i naknadno dostavite)

6) Upitnik za roditelje

Molimo da dokumentaciju pripremite prije dolaska u školu zbog potrebe za potpisom i majke i oca na svim navedenim dodatnim prilozima (u slučaju specifičnih situacija obratite nam se na: fgupisi@gmail.com).

U pratnji djeteta (ukoliko imate potpise oba roditelja na svemu potrebnom) onda ne trebaju dolaziti oba roditelja.

Sve dokumente koji su vam potrebni možete pronaći na sljedećem linku: https://drive.google.com/drive/folders/1TMDSKx0LG7KsKMuIsOQjzG22BgdAETrF?usp=sharing