Državno natjecanje iz engleskog jezika

Učenica 8.c razreda, Margita Šurina, otputovala je danas u pratnji učiteljice Maje Jeleković na otok Krk gdje će se sutra i prekosutra natjecati na državnoj razini u poznavanju engleskog jezika.

Napustile su tmurni Zagreb i kišu zamijenile suncem i morem. Već danas su stečena nova poznanstva, a vjerujemo i buduća prijateljstva među natjecateljima iz cijele Hrvatske, učenicima osmih razreda osnovnih i drugih i četvrtih razreda srednjih škola. Sunce, more, vjetar u kosi i novi prijatelji pomažu odagnati tremu i nervozu pred natjecanje.

Našoj dragoj Margiti želimo svu sreću i odličan uspjeh na ovoj razini natjecanja i ponosni smo na sve što je do sada postigla!

Velike čestitke Margariti!!!

Nakon nekoliko dana natjecanja postigla je odlično 2. mjesto na državnom natjecanju iz engleskog jezika.

Čestitke i mentorici Teni Ponoš, te pratnji Maji Jeleković.