Božićna priredba

Poštovani roditelji, ovim putem Vas pozivam na božićnu priredbu u dvorani naše škole koja se održava 19. prosinca s početkom u 19 sati.

Spomenuta blagdanska poslastica obuhvaća različite plesne forme te će se u jednom školskom satu izmjenjivati profesionalni izvođači, ali i ljubitelji dotične scenske umjetnosti koji se rekreativno bave plesanjem. Na samom kraju očekuje Vas iznenađenje koje su pripremili učitelji OŠ Frana Galovića i učenici naše škole.
U privitku dostavljam modificirani vozni red za 19. i 21.12. za učenike putnike s područja Buzina i Jakuševca, te Vas isto tako molim da koristite autobus ili se organizirate na način kako bismo izbjegli eventualni prometni kolaps ispred škole.

Istovremeno, koristim priliku da Vam se zahvalim na suradnji i povjerenju te Vama i Vašim obiteljima zaželim sretan Božić i uspješnu Novu godinu!

Maja Lisska, ravnateljica