UPISI U PRVI RAZRED

Poštujući, na slobodnim izborima odlučno izraženu volju hrvatskoga naroda i svih građana, Republika Hrvatska oblikuje se i razvija kao suverena i demokratska država u kojoj se jamče i osiguravaju
ravnopravnost, slobode i prava čovjeka i državljanina, te promiče njihov gospodarski i kulturni napredak i socijalno blagostanje.

Obavijest o upisu u 1. razred OŠ u šk.god. 2019./2020.
Poštovani roditelji/skrbnici,

Roditelj ili skrbnik obvezan je prijaviti dijete nadležnoj liječnici školske medicine, dr. Tatjani Gadže Okić, dr. med., spec. školske medicine, Dugave – Kauzlarićev prilaz 7, tel. 01/ 6414 – 020 (neparni datumi: 18.30-20.00 sati; parni:12.30-14.00 sati) kako bi dobio upute i točno vrijeme pregleda.
PRIJE UPISA U 1. RAZRED OŠ obavezno je i utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta kojeg provode stručne suradnice škole (pedagoginja, logopedinja i psihologinja)
Vrijeme testiranja za Vaše dijete možete dogovoriti na br.telefona: 01/6671-733 (na centrali birajte broj stručne službe) u periodu od 4.-8.3.2019. OD 12.00 DO 14.00 SATI. Molimo Vas ovim putem da se pridržavate zadanih rokova i termina.

Od obavezne dokumentacije prilikom testiranja u osnovnoj školi potrebno je dostaviti:
1) Potvrdu o prebivalištu/ boravištu koju izdaje MUP RH (novijeg datuma, ne starije od 6 mjeseci)
2) Rodni list, Uvjerenje o JMBG-u; odnosno dokumente iz kojeg se može iščitati JMBG i OIB
3) Rješenje Gradskog ureda kojim se odobrava prijevremeni upis
4) Medicinsku dokumentaciju (ukoliko posjedujete) temeljem koje se odgađa upis u 1.razred
5) Potvrdu o evidenciji radnog staža HZMO-e u slučaju potrebe za produženim boravkom

Stručno povjerenstvo za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta/učenika OŠ F.Galovića