Nastupi naše učenice na teniskim turnirima

S početkom školske godine počeli su i teniski turniri za učenike.

Tako je od 12. do 14. rujna 2022., u Osijeku, održano je ekipno prvenstvo Hrvatske za djevojčice i dječake u kategoriji do 14 godina (U14).

Na prvenstvu je sudjelovalo 8 najboljih klubova iz cijele Hrvatske. Prvenstvo je osvojio TK Zagi iz Zagreba čija je članica Mihaela Les, učenica naše škole.

U finalnom susretu TK Zagi je pobijedio TK Pomak iz Splita rezultatom 8:1.
Četvrtfinale Zagi-Đakovo (7:2),
Polufinale Zagi-Tweener (7:2).

Par tjedana kasnije od 20. do 22. rujna 2022., u Splitu, održano je ekipno prvenstvo Hrvatske za djevojčice u kategoriji do 18 godina (U18).

Na prvenstvu je sudjelovalo 8 najboljih klubova iz cijele Hrvatske.TK Zagi iz Zagreba, čija je članica Mihaela, u susretu za 3. mjesto pobijedio je TK Vulpes iz Zagreba rezultatom 3:2.

Tako se Mihaela vraća kući sa brončanom medaljom (U18) nakon prošlotjedne zlatne (U14).

Puno čestitaka Mihaeli i njenom klubu na izvrsnom uspjehu.

Poveznica: https://hts.hr/tk-zagi-pobjednik-janaf-ekipnog-prvenstva-za-djevojcice-i-djecake-do-14-godina/