Aktivnosti drugog dana Erasmus+projekta “Stronger schools with 21st century skills”

U sklopu Erasmus+projekta “Stronger schools with 21st century skills” za naše smo goste pripremili aktivnost City games koja je uključivala zabavne i istraživačke načine otkrivanja znamenitosti grada Zagreba. Dok su gosti prolazili rutom obilaska, na pojedinim lokacijama dočekale su ih razne aktivnosti, a krajnji je cilj bio pronaći i fotografirati najljepše turističke znamenitosti. City games igre osmislio je profesor Predrag Kralj, a cijelim projektom koordinira učiteljica Sanja Minarik uz veliku pomoć  kolega i izvrsnog timskog rada zaposlenika škole.

Nakon zabavnih igara uslijedilo je edukativno razgledavanje u pratnji turističkog vodiča te su gosti imali priliku čuti zanimljive priče o povijesti grada Zagreba.

U večernjim satima gostima smo prikazali i kulturnu baštinu zavičaja, tradicijske pjesme te plesove Prigorja i Zagorja u izvođenju KUD-a Stenjevec.