Dani zahvalnosti za plodove Zemlje

Učenici naše škole obilježili su Dane zahvalnosti za plodove Zemlje 12. listopada 2022. svečanom priredbom u holu škole  i nastavili svečanost u učionici,  izradom vafli i pite od jabuka.

Priredbu su pripremili Mali lutkari i voditeljica Ines Polanšćak te učiteljice Zrinka Kelečić i Željak Tomašec sa svojim učenicima.

Za učenike nižih razreda je održana priredba u prostoru škole, a učenici viših razreda su svečanost obilježili kroz tjedan u svojim razredima.
Razrednici i voditeljica EKO ŠKOLE , s učenicima viših razreda će razgovarati o Danima zahvalnosti na Satu razrednog odjeljenja.

Učenici 1. a razreda su proveli vesele akcije s mikserom, brašnom, praškom za pecivom i ostalim sastojcima  nije nedostajalo.  Domaći pekmez naših roditelja,  vrlo brzo je nestao.

Pjesma, ples i sreća na licima djece bila je vrhunac događaja.