Božićni sajam Zadruge Crn bel

Dragi učenici i roditelji,
u srijedu i četvrtak, 7. i 8. 12. 2022., u našoj školi će se održati Božićni sajam kojeg organizira školska  zadruga Crn bel.

U srijedu i u četvrtak od 7:45 do 13.10 učenici će pod odmorima moći kupiti proizvode koje su zadrugari izradili po simboličnim cijenama. Štandovi sa proizvodima će se nalaziti ispred pozornice. Neki od proizvoda koji će se moći kupiti su: licitarska srca(magneti), kuglice za bor, vijenci sa svijećama, čestitke, ukrasi, ukrasne kutije, Božićni svijećnjaci, šeširići i cvjetići od tkanine itd.

Na ovom Božićnom sajmu s radovima zadrugara će sudjelovati voditeljice sekcija  Zrinka Kelečić (Ručni rad), Anita Mustapić (Kreativno popodne), Danijela Gracin (Domaćinstvo),Petra Ivanišević Rezo (Eko škola), Petra Gregurić (Kreativno stvaralaštvo) i Janja Škraba Stanešić (Liturgijska skupina).

Sakupljena sredstva biti će iskorištena za samoodrživost Zadruge. Zahvaljujemo učenicima i učiteljima za pomoći i potpori u održavanju Božićnog sajma.

Tomislav Šerkinić, voditelj zadruge

Kako je bilo na Božićnom sajmu: