Posjet Rehabilitacijskom centru Sloboština

U četvrtak 15. prosinca 2022. predstavnici učenika drugih razreda s učiteljicama Danijelom Gracin, Sanjom Minarik i Martinom Lončarić posjetili su Rehabilitacijski centar Sloboština.

Izveli su kratku božićnu priredbu uz kratke recitacije i pjevanje veselih pjesmica. Nakon toga je uslijedila likovna radionica. Sa štićenicima centra slikali smo tehnikom mramoriranja i nastale su divne slike od kojih će nastati straničnici.

Lijepo smo se zabavili, uljepšali smo dan dječici Centra, a i mi sami smo obogaćeni za jedno vrijedno iskustvo druženja s djecom kojoj je potrebna pomoć drugih.

Posjet je dio projektne aktivnosti Erasmus+ projekta naše škole ˝Jednaki u različitosti 2˝.

Predstojnica Centra nesebično je s nama podijelila betlehemsko svjetlo koje smo donijeli u našu školu s porukom mira i ljubavi