Natjecanje u plivanju Školskog sportskog kluba

Prvenstvo Grada Zagreba u plivanju za dječake osnovnih škola održano je u utorak, 30.11.2022. godine na bazenu Utrina.

Sudjelovali su Vanja Drobac, Lorenco Škrobonja, Odin Odak, Marko Sokolić i Alex Hill Ulić u disciplinama:

• Ekipno 18. mjesto
  • 11. mj u štafeti 50m mješovito
  • Odin Odak 3. mj. u disciplini 50m prsno
  • Vanja Drobac 7. mj. u disciplini 50m slobodno

Bio sam na natjecanju u plivanju i jako mi se svidjelo. Cijelo me jutro nije bilo doma ali vrijedilo je zato što volim sport. Jako sam se zabavio i čak ostvario nove rezultate. Svima od srca preporučam da se bave sportom jer je super i zabavno!“

„Na natjecanju iz plivanja mi se sviđalo što smo se natjecali protiv drugih škola i što smo se natjecali različite dobi. Bilo mi je odlično i to nikad neću zaboraviti.“

„Na natjecanju je bilo izvrsno jer smo po prvi put predstavljali našu školu. Bilo je posebno.“

ŠSSGZ (skolski-sport-zg.hr)